''Ata'ya Mektup Yarışması'' sonuçlandı

ÇOCUKLARDAN ATA’YA MEKTUP

''Ata'ya Mektup Yarışması'' sonuçlandı
14 Kasım 2019 - 00:37 - Güncelleme: 14 Kasım 2019 - 00:43

Foça Belediyesi ve Foça İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü dolayısı ile ortaokul öğrencileri arasında düzenlediği ‘‘Ata’ya Mektup Yarışması’’ sonuçlandı.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, yarışmanın 3’üncüsü Reha Necla Midilli Ortaokulu öğrencisi Berkan Beyhatın’a ödülünü takdim etti.

Ata’ya Mektup Yarışması sonuçları için okulları ziyaret eden Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, öğrencilerle sohbet etti ve badminton oynadı. Öğrenciler, çok sevdikleri Başkan ağabeyleri Fatih Gürbüz’ün ziyaretinden memnuniyet duydu.

Ata’ya Mektup Yarışmasına katılan tüm öğrencilere teşekkür eden Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; ‘‘Ülkemizin yarınları için en kıymetli değer, bilim ve sanat üreten bir gençliktir. Sevgili gençler, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda ilerlemekten asla vazgeçmeyin.’’ dedi.

Derece alan öğrencilerin isim sıralaması şöyle; 1. Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu-Ayşegül Bilgiç - 2. Bağarası Cemil Midilli Ortaokulu-Günce İmece - 3. Reha Necla Midilli Ortaokulu-Berkan Beyhatın.


YORUMLAR

  • 0 Yorum