google92207d2cbecf4788.html

Yekta Kopan ile Yarının Dünyası’nın bu haftaki konuğu Barış Demirel oldu

Barış Demirel: “Bir grubum olsa kim trompet çalar diye düşünürken kendim öğrendim”

Paribu’nun YouTube kanalında izleyicilerle buluşan “Yekta Kopan ile Yarının Dünyası” programının bu haftaki konuğu trompet sanatçısı ve müzisyen Barış Demirel oldu.
 Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu’nun YouTube kanalında yayınlanan “Yekta Kopan ile Yarının Dünyası”nda yeni bölüm konuğu trompet sanatçısı ve müzisyen Barış Demirel oldu. 

Demirel, programda trompetle nasıl tanıştığını Kopan’a anlattı. “İlkokulda ailemin yönlendirmesiyle gitar çalarak müzikle tanıştım. Bir grup kurma fikri hep aklımdaydı. ‘Grubum olsa trompeti kim çalar’ diye düşünürken kendim öğrenmeye karar verdim ve 20 yaşımda  trompet eğitimi almaya başladım.”  

Demirel, müzik kariyerinde lise yıllarından bugüne dek geçirdiği değişimi aktarırken albümündeki “Yok ki” parçasının telefonundaki ilk kayıtlarını açarak  bu parçanın üretim sürecini paylaştı.  Yayında “Adam” şarkısına yaptığı düzenlemeyle ilgili de konuşan Demirel, bu fikrin Bozcaada Caz Festivali’nde gerçekleştirdiği konser sırasında doğduğunu belirtti. “Her kuşaktan insanın şarkıyı bildiğini ve eşlik ettiğini görünce düzenlemeye karar verdim” diyen Demirel, şarkının sahibi müzisyen Sibel Alaş’ın da yaptığı düzenlemeyi beğenerek kendisini tebrik ettiğini dile getirdi.  

Barış Demirel’in konuk olduğu Yekta Kopan ile Yarının Dünyası’nın tamamını Paribu’nun Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Paribu hakkında: 2017 yılında kurulan Paribu, alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto para işlem platformu olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 7/24 hizmet veren Müşteri Deneyimi İş Birimi ile 6 milyonun üzerinde kullanıcısına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Türkiye’nin ilk bağımsız blokzincir projesini geliştiren Paribu, ekosistemdeki farklı projeleri de finansal ve teknolojik yatırımlarla destekliyor. Blokzincir bilinirliğini artırmak adına çalışmalar yürütürken; kültür sanat, spor ve eğitim alanlarında sorumluluk alarak yarının dünyasına katkı sağlıyor. Doğru bilginin kaynağı ParibuLog’da sektöre dair içerikler yayınlıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum